Časté otázky

Vstupné bude – stejně jako každý rok – zdarma.
Pivo bude stát od 29 do 36 Kč.
  • Velkopopovický Kozel světlý 29 Kč
  • Velkopopovický Kozel 11 32 Kč
  • Kozel Mistrův Ležák 36 Kč
  • Velkopopovický Kozel Černý nefiltrovaný 36 Kč
  • Kingswood 36 Kč
  • Birell světlý 29 Kč
  • Birell ochucený 32 Kč
  • Limonáda 29 Kč

Program je následující:

Program Den Kozla 2018

HLAVNÍ PÓDIUM

moderuje Dalibor Gondík  
reprodukovaná hudba09:0012:00
Jiří Schmitzer12:0013:00
Slavnostní naražení14:00 
Václav Neckář a Bacily14:3015:30
Jelen16:3017:30
Sto zvířat18:1519:15
 

BLANÍK PÓDIUM

reprodukovaná hudba09:0013:00
Tomáš Linka a Přímá linka13:0014:00
Václav Koubek15:1516:15
Lenka Filipová17:0018:00
 

Po celou dobu stánky, řemesla, prohlídky pivovaru, kozlíci na chůdách, dechovka a cimbálovka a hlavně spousta dobrého piva.

Registrovat se můžete na www.denkozla.cz. Vstup na akci je ale možný i bez registrace. Registrací je ale pouze omezené množství. Po jejich vyčerpání bude systém uzavřen.
Všechno důležité najdete na této mapě:

Areál Velkopopovický Kozel

Mapu si stáhnete kliknutím sem

Ano, budou. Pro získání pivenky se stačí zaregistrovat na www.denkozla.cz. Poté obdržíte voucher s QR kódem, který u vstupu ukážete našim hosteskám a získáte od nich pivenky a malý dárek. Pivenek je ale omezené množství, je tedy třeba stránky pečlivě sledovat.
Den Kozla probíhá v areálu Pivovaru Velké Popovice. V případě nepřízně počasí máme k dispozici velkokapacitní stany. K zapůjčení budou deky pro zahřátí.
Připraveno pro vás máme několik desítek stánků s občerstvením, kromě již tradičních klobás, masa na grilu, nebo třeba bramboráku si budete moci opéct špekáček, nebo si pochutnat na farmářských specialitách. Chybět nebude ani vegetariánské občerstvení a především pochoutky k pivu.
Začátek Dne Kozla je naplánovaný na 9.00 hodin, akce skončí ve 20.00 hodin, kdy se areál uzavře. Poslední kapela hraje od 18.15 hodin.
Během Dne Kozla budou zajištěna parkoviště v blízkosti areálu Velkopopovického pivovaru, která budou přehledně označena. Parkoviště bude zpoplatněné částkou 50 Kč na den.
Den Kozla je pivní festival určený primárně pro dospělé, ale děti v doprovodu svých rodičů mohou přijít také.
Je nám moc líto, pejsky, vzhledem k velkému množství návštěvníků, nemůžeme do areálu z důvodu bezpečnosti vpustit.
Doprava bude posílena na trase Stránčice – Velké Popovice speciálními autobusovými linkami. Autobusy jezdí ze Stránčic do Velkých Popovic a zpět v čase od 9.00 do 20.00. Navazují na vlakové spoje dle platných jízdních řádů.
Ano, může. Jen prosíme berte ohled na ostatní hosty.
Z poctivých řemesel uvidíte ukázky řezbářství, drátenictví, kovářství, brašnářství, výroba svíček, hrnčířství, či košíkářství a samozřejmě si vyzkoušet můžete kterékoli z nich. Navíc nahlédnete třeba do tajů výroby sýrů a zelí.
Ano, tento rok máme připravena dvě kola štěstí.
Prohlídky pivovaru budou probíhat od 10:00 do 17:00
Ano, připravujeme pro vás speciální prohlídku Z pekla do nebe. Budete mít šanci navštívit v našem pivovaru místa, která jsou běžně pro veřejnost uzavřena a navíc dostanete příležitost ochutnat například sladinu, která obsahuje tolik zdraví prospěšných látek, že ji pivovarští používají jako lék proti nachlazení.
 
Oznaceni.eu